Nastał dobry poświąteczny czas,  aby opublikować kilka korespondencji związanych z grudniowym plebiscytem. A oto  list od Pani Dyrektor szkoły im. św. Jacka, wysłany przez Adama. Dziękujemy za list i nanosimy miejscowość w której jest Jackowa szkoła na mapę Jackowego świata
Młodzież szkolna to prawdziwi bohaterowie plebiscytu a i ich małe elektroniczne zabawki, przyniosły św. Jackowi tytuł najwybitniejszego Ślązaka.

Z ogromną radością przyjęliśmy informację o zwycięstwie naszego Wielkiego Patrona w plebiscycie na najwybitniejszego Ślązaka. Dziękujemy za pamięć o naszej szkole i przesłanie linka o plebiscycie. Z wielką radościa odwiedziliśmy także portal świętego Jacka, na którym można przeczytać wiele ciekawych informacji o patronie. Dziękujemy.
Przesyłamy także radosne i serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne. Wszystkiego najlepszego, a w szczególności opieki św. Jacka!
 Z pozdrowieniami
Karina Wacławczyk - dyrektor PSP Staniszcze Małe - Spórok, im. św. Jacka.

Halo Zbyszku, przesyłam Ci treść meila otrzymanego od pani Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jacka w Staniszczach Małych. Pani Dyrektor wraz z nauczycielami, uczniami i rodzicami mocno zaangażowała się w plebiscyt, dzięki niemu dowiedzieli się o istnieniu Portalu św. Jacka i są Tobie i całemu zespołowi redakcyjnemu bardzo wdzięczni. Wyrazili wielką radość z istnienia Portalu i cytują Twój artykuł o plebiscycie. Oto link strony internetowej tej szkoły(tutaj) z notatką zawierającą podziękowania